AKTUALNOŚĆ

27 kwietnia 2018 | Bez kategorii

Lokalizator Personalny HP500

Lokalizator Personalny HP500

Spokojne dni z Hertz Systems! W czwartkowej „Cyberstrefie” na antenie Radia Zachód, Zygmunt Rafał Trzaskowski w rozmowie z Karoliną Kamińską przedstawił słuchaczom prosty sposób na zapewnienie maksimum bezpieczeństwa swojemu dziecku. Audycji wysłuchać mogą Państwo pod adresem: http://www.zachod.pl/audycja/aby-dziecko-sie-nie-zgubilo-kilka-slow-o-elektronicznym-opiekunie/

Zbliża się okres wakacyjny. Coraz większą trudnością jest upilnowanie żywiołowego dziecka. Natłok codziennych obowiązków sprawiają, że nasz brak czasu odbija się na poziomie bezpieczeństwa osób, które chcemy chronić.

Długi weekend majowy to idealna okazja, by całą rodziną wybrać się na wczasy. Zatłoczone lotniska, dworce autobusowe oraz opóźnione połączenia komunikacyjne powodują stres i niepotrzebną nerwowość. Dodatkowo wystarczy chwila nieuwagi, by pociecha oddaliła się na moment i zniknęła w tłumie. Rozłąka z rodzicami to traumatyczne przeżycie dla dziecka.

Zygmunt Rafał Trzaskowski, Dyrektor Generalny firmy Hertz Systems przedstawia skuteczny sposób na uniknięcie lub błyskawiczną reakcję na przytoczone sytuacje. Lokalizator Personalny HP500 to prosty sposób na uzyskanie informacji, gdzie w danym momencie znajduje się nasze dziecko. Dzięki aplikacji na ekranie telefonu, tabletu czy komputera możemy natychmiast odnaleźć pociechę lub wezwać pomoc.

To skuteczne rozwiązanie zdobyło już uznanie wielu użytkowników na całym świecie. Niezależnie od szerokości geograficznej Lokalizator Personalny HP500 od firmy Hertz Systems oznacza spokojne i bezpieczne wakacje!

Kontakt

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, udzielą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną osobą lub przez poniższy formularz.


Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
Dział Badań i Rozwoju
ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 2
66-002 Zielona Góra


    Live Chat Software