AKTUALNOŚĆ

24 kwietnia 2018 | Bez kategorii

Konferencja Agencji Wsparcia i Zamówień Publicznych NATO

Konferencja Agencji Wsparcia i Zamówień Publicznych NATO

Hertz Systems zaprezentował swoje innowacyjne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa! W środę 18 kwietnia wzięliśmy udział w dorocznej konferencji Agencji Wsparcia i Zamówień Publicznych NATO (ang. NATO Support and Procurement Agency, NSPA), organizowanej we współpracy z Jednostką Wojskową NIL.

 

 

Na konferencji w Krakowie mieliśmy okazję wygłosić prezentację, ukazującą rozwiązania z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa. Przedstawiciele NSPA, resortu Obrony Narodowej oraz delegacje państw współpracujących z Agencją, zainteresowani byli zarówno naszymi projektami opartymi o technologię GNSS, jak i Jastrzębiem – systemem do walki z zagrożeniem ze strony bezzałogowców.

 

 

Na specjalnym pokazie zorganizowanym dla przedstawicieli służb wojskowych i cywilnych, system Jastrząb cieszył się bardzo pozytywnymi reakcjami. Po raz kolejny pokazaliśmy krajowym oraz zagranicznym partnerom, że lubuska firma Hertz Systems w dziedzinie bezpieczeństwa opracowuje rozwiązania bezkompromisowe i stuprocentowo skuteczne.

 

Kontakt

Dodatkowymi informacjami na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, służą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt z bezpośrednio wybraną osobą lub przez poniższy formularz.


Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
Dział Badań i Rozwoju
ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 2
66-002 Zielona Góra


    Live Chat Software