Kariera

Witaj w zakładce Kariera w Hertz Systems! Jesteśmy na czele innowacji w dziedzinie technologii obronnych i bezpieczeństwa, a nasza pasja do tworzenia bezpieczniejszego świata napędza nas każdego dnia. W Hertz Systems wierzymy, że kluczem do naszego sukcesu są ludzie - ich kreatywność, determinacja i zaangażowanie. Dlatego ciągle poszukujemy utalentowanych, ambitnych i motywowanych osób, które dołączą do naszego zespołu i pomogą nam kształtować przyszłość bezpieczeństwa na całym świecie. Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie i dołączyć do firmy, która stawia na innowacje i doskonałość, Hertz Systems jest miejscem dla Ciebie.

OFERTY PRACY

Dołącz do nas i bądź częścią czegoś wyjątkowego. Twoja kariera w Hertz Systems zaczyna się tutaj!

Aktualnie nie mamy otwartych rekrutacji, ale nie oznacza to, że Twoja przyszłość w Hertz Systems nie jest już pisana! Jesteśmy zawsze zainteresowani poznaniem utalentowanych, ambitnych i zaangażowanych profesjonalistów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Jeśli wierzysz, że Twoje umiejętności, doświadczenie i pasja mogą wnieść wartość do naszej firmy, serdecznie zachęcamy do przesłania nam swojego CV na adres: hertz@hertzsystems.com z dopiskiem „Przyszłe możliwości kariery”. Twoje dane zostaną dodane do naszej bazy potencjalnych kandydatów, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko pojawi się odpowiednia oferta pracy. Nie przegap okazji, aby być częścią naszej przyszłości. Dziękujemy za zainteresowanie Hertz Systems i nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o Tobie!

Co nas wyróżnia?

Naszą siłą jest nowoczesność!

Hertz Systems to polska firma, działająca z powodzeniem od 30 lat w branży nowych technologii, lider biznesu i innowacyjności także w przemyśle kosmicznym.

Spółka realizuje m.in. projekty dla ESA – Europejskiej Agencji Kosmicznej i GSA – Europejskiej Agencji ds. Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej. Współpracujemy z instytucjami rządowymi i państwowymi. Jesteśmy stabilnym miejscem pracy.

Naszym pracownikom oferujemy możliwość rozwoju ścieżki zawodowej, specjalistyczne szkolenia i pakiet benefitów.

Poszerzaj swoją wiedzę i zdobądź doświadczenie z Hertz Systems.

Dołącz do nas!

Skontaktuj się z nami rekrutacja@hertzsystems.com

Dlaczego warto pracować w Hertz Systems?

Własny Dział Badań i Rozwoju

Złożony z inżynierów o doświadczeniu w pracy z

 

agencjami rządowymi, podmiotami gospodarczymi i partnerami z całego świata.

Międzynarodowe projekty kosmiczne

Bierzemy udział w pionierskich projektach. Współpracujemy z liderami sektora kosmicznego w Polsce i na świecie: Centrum Badań Kosmicznych, Polska Agencja Kosmiczna, Europejska Agencja Kosmiczna. Nasza firma wchodzi w skład konsorcjum budującego pierwszego polskiego satelitę komercyjnego SAT-AIS-PL.

Strategiczni partnerzy w 4 obszarach działalności

Do grona naszych klientów należą m. in.: Rosomak, Pitradwar, KGHM, PGE.

Inwestujemy w kształcenie pracownika

Umożliwiamy naszym pracownikom stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez dostęp do szerokiej oferty szkoleń, kursów i warsztatów.

Prestiżowe nagrody

Jesteśmy doceniani zarówno na rynku lokalnym i światowym. Zostaliśmy nagrodzeni m. in. tytułem Lidera Biznesu i Lidera Bezpieczeństwa Państwa.

Stabilne zatrudnienie

Tworzymy atrakcyjne środowisko pracy i dbamy o rozwój pracowników, co sprawia że nasi pracownicy wiążą z Hertz Systems zawodową przyszłość.

Rekrutacja

Nasz proces rekrutacyjny stworzyliśmy, aby poznać kandydatów szanując ich czas i zaangażowanie. Zobacz, jak to wygląda w praktyce!!

Kontakt

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, udzielą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną osobą lub przez poniższy formularz.

 

Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
email: hertz@hertzsystems.com
tel.: +48 68 328 70 00
Dział Badań i Rozwoju
Park Technologii Kosmicznych

ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 1
66-002 Zielona Góra