Kariera

OFERTY PRACY

Dołącz do naszego zespołu, by wspólnie z nami rozwijać Hertz Systems!

Co nas wyróżnia?

Naszą siłą jest nowoczesność!

Hertz Systems to polska firma, działająca z powodzeniem od 30 lat w branży nowych technologii, lider biznesu i innowacyjności także w przemyśle kosmicznym.

Spółka realizuje m.in. projekty dla ESA – Europejskiej Agencji Kosmicznej i GSA – Europejskiej Agencji ds. Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej. Współpracujemy z instytucjami rządowymi i państwowymi. Jesteśmy stabilnym miejscem pracy.

Naszym pracownikom oferujemy możliwość rozwoju ścieżki zawodowej, specjalistyczne szkolenia i pakiet benefitów.

Poszerzaj swoją wiedzę i zdobądź doświadczenie z Hertz Systems.

Dołącz do nas!

Skontaktuj się z nami rekrutacja@hertzsystems.com

Dlaczego warto pracować w Hertz Systems?

Własny Dział Badań i Rozwoju

Złożony z inżynierów o doświadczeniu w pracy z agencjami rządowymi, podmiotami gospodarczymi i partnerami z całego świata.

Międzynarodowe projekty kosmiczne

Bierzemy udział w pionierskich projektach. Współpracujemy z liderami sektora kosmicznego w Polsce i na świecie: Centrum Badań Kosmicznych, Polska Agencja Kosmiczna, Europejska Agencja Kosmiczna. Nasza firma wchodzi w skład konsorcjum budującego pierwszego polskiego satelitę komercyjnego SAT-AIS-PL.

Strategiczni partnerzy w 4 obszarach działalności

Do grona naszych klientów należą m. in.: Rosomak, Pitradwar, KGHM, PGE.

Inwestujemy w kształcenie pracownika

Umożliwiamy naszym pracownikom stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez dostęp do szerokiej oferty szkoleń, kursów i warsztatów.

Prestiżowe nagrody

Jesteśmy doceniani zarówno na rynku lokalnym i światowym. Zostaliśmy nagrodzeni m. in. tytułem Lidera Biznesu i Lidera Bezpieczeństwa Państwa.

Stabilne zatrudnienie

Tworzymy atrakcyjne środowisko pracy i dbamy o rozwój pracowników, co sprawia że nasi pracownicy wiążą z Hertz Systems zawodową przyszłość.

Rekrutacja

Nasz proces rekrutacyjny stworzyliśmy, aby poznać kandydatów szanując ich czas i zaangażowanie. Zobacz, jak to wygląda w praktyce!!

Kontakt

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, udzielą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną osobą lub przez poniższy formularz.


Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
Dział Badań i Rozwoju
ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 2
66-002 Zielona Góra


    Live Chat Software