O HERTZ SYSTEMS

Polska firma z blisko 30-letnim doświadczeniem, działająca w obszarach systemów bezpieczeństwa, wojskowych systemów teleinformatycznych, systemów nawigacji satelitarnej GPS i systemów kosmicznych.

Mając na celu najwyższe standardy świadczonych usług, Hertz Systems kładzie nacisk na uzyskanie prestiżowych certyfikatów i uprawnień, posiadając m. in.:

  • AQAP-2110 (Allied Quality Assurance Publication),
  • AQAP-2210
  • PN-EN ISO-9001 utrzymany nieprzerwanie od 2005 roku.

Zatrudnia ok. 200 specjalistów, a od 1998 roku prowadzi wewnętrzny dział rozwoju z zespołem wykwalifikowanych inżynierów o dużym doświadczeniu w pracy z agencjami rządowymi, podmiotami gospodarczymi i partnerami z całego świata.

  • Hertz Systems jest polskim producentem odbiorników GPS z modułem kryptograficznym SAASM, przeznaczonym na platformy bojowe i wyposażenie żołnierza. Od 2006 roku wyposaża polskie Siły Zbrojne.
  • Firma bierze udział w międzynarodowych projektach kosmicznych i uczestniczy w programach EDA (Europejska Agencja Obrony), ESA (Europejska Agencja Kosmiczna) i NATO. Wchodzi m. in. w skład konsorcjum budującego pierwszego polskiego satelitę komercyjnego SAT-AIS-PL, którego wysłanie na orbitę okołoziemską przewiduje się na 2020 rok. Dyrektor Generalny Hertz Systems Zygmunt Rafał Trzaskowski jest wiceprzewodniczącym Rady Polskiej Agencji Kosmicznej.
  • Firma jest nagradzana zarówno przez rynek security i army, tytułem Lidera Biznesu i Lidera Bezpieczeństwa Państwa oraz space, otrzymując nagrodę Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w kategorii „Technologia kosmiczna”.

Kontakt

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, udzielą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną osobą lub przez poniższy formularz.

 

Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
email: hertz@hertzsystems.com
tel.: +48 68 328 70 00
Dział Badań i Rozwoju
Park Technologii Kosmicznych

ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 1
66-002 Zielona Góra