AKTUALNOŚĆ

30 maja 2018 | Bez kategorii

SECURITECH 2018

SECURITECH 2018

W dniach 22-23 maja Hertz Systems wziął udział w konferencji SECURITECH w Kaliszu. Prelekcje poświęcone były zagadnieniom z zakresu ochrony i bezpieczeństwa zakładów penitencjarnych. Debatowano zarówno nad systemami zabezpieczającymi obiekty, jak i kwestiami medycznymi oraz psychologicznymi, dotyczącymi funkcjonariuszy oraz osadzonych.
 
 

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty prowadzone przez Zygmunta Rafała Trzaskowskiego. Dyrektor Generalny Hertz Systems przedstawił mnogość zagrożeń, wynikających z użytkowaniem dronów przez środowiska przestępcze oraz osoby prywatne. Ze szczegółami opisał działanie systemu antydronowego Jastrząb jako skutecznego rozwiązania, zwalczającego działania przemytnicze i infiltracyjne.
 


 
Po warsztatach nadszedł czas na zaprezentowanie systemu antydronowego Jastrząb w akcji. Przedstawiciele Służby Więziennej mieli okazję osobiście przekonać się z jaką łatwością i precyzją działa nasz neutralizator. Po wysłuchania wielu pozytywnych komentarzy, wierzymy, że już wkrótce nasze rozwiązanie do walki z zagrożeniem ze strony dronów, wspomoże zakłady penitencjarne w utrzymaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
 
 

 

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem filmowym: Hertz Systems na SECURITECH2018

Kontakt

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, udzielą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną osobą lub przez poniższy formularz.


Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
Dział Badań i Rozwoju
ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 2
66-002 Zielona Góra


    Live Chat Software