AKTUALNOŚĆ

17 kwietnia 2018 | Bez kategorii

Ambasador Kazachstanu w Hertz Systems

Ambasador Kazachstanu w Hertz Systems

Kosmiczne projekty, nowoczesne technologie. W ubiegły piątek (13.04.18) naszym honorowym gościem był Ambasador Kazachstanu w Polsce, pan Margulan Baimukhan. Podczas spotkania w siedzibie firmy Hertz Systems rozmawiano między innymi o wymianie doświadczeń technologicznych między polskimi i kazaskimi specjalistami.

 

 

Ambasador był pod wrażeniem przedstawionych mu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa oraz technologii kosmicznych. W wywiadzie udzielonym dla Radia Zachód przyznał, iż Hertz Systems może być dobrym, stałym partnerem dla kazaskich instytucji państwowych. Całość wywiadu możecie Państwo wysłuchać na stronie internetowej: Ambasador Kazachstanu w Zielonej Górze

 

 

Pan Margulan Baimukhan odwiedził także dział badań w Kisielinie, gdzie zapoznał się ze szczegółami realizowanych przez nas projektów. Dostrzegł ogromny potencjał systemu antydronowego Jastrząb przy zabezpieczaniu imprez masowych. Jak sam wspomniał, w ubiegłym roku w jego kraju odbywała się międzynarodowa wystawa EXPO2017, w tym zaś Kazachstan jest gospodarzem Światowego Kongresu Górniczego.

 

Kontakt

Dodatkowymi informacjami na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, służą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt z bezpośrednio wybraną osobą lub przez poniższy formularz.


Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
Dział Badań i Rozwoju
ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 2
66-002 Zielona Góra


    Live Chat Software