AKTUALNOŚĆ

15 marca 2017 | Bez kategorii

Hertz Systems na Targach Pracy UZ

Hertz Systems na Targach Pracy UZ

Hertz Systems ponownie uczestniczył w Targach Pracy UZ! Nasz dział HR przeprowadził mnóstwo rozmów ze studentami i absolwentami Uniwersytetu Zielonogórskiego, rozdając materiały związane z działalnością firmy, rekrutacją i ścieżką zawodową. Dużym zainteresowaniem cieszył się nasz konkurs, w którym do wygrania były mini drony, zestawy militarne oraz nagroda główna – Dzień  w Dziale Rozwoju w Parku Naukowo-Technologicznym! Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę z informacjami o rekrutacji. Zapraszamy również na nasz fanpage, gdzie znajdziecie zdjęcia z tego wydarzenia!

 

Hertz Systems jest firmą, która istnieje na rynku już blisko 30 lat, zatrudniając ponad 200 specjalistów. Działamy w 4 obszarach, projektując systemy kosmiczne, GNSS, technologie militarne i systemy bezpieczeństwa. Współpracujemy m.in. z Polską Agencją Kosmiczną (PAK), Centrum Badań Kosmicznych PAN, jak i z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA) i NATO.

Kontakt

Dodatkowymi informacjami na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, służą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt z bezpośrednio wybraną osobą lub przez poniższy formularz.Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra

Biuro Handlowe w Warszawie:
ul. Arkuszowa 135
01-943 Warszawa


Zobacz dane kontaktowe

Plik (doc, docx, pdf, dot, dotx, odt, jpg, png)
Live Chat Software