AKTUALNOŚĆ

9 marca 2017 | Bez kategorii

Hertz Systems na Paris Space Week

Hertz Systems na Paris Space Week

Urszula Szulewicz i Prof. Marek Banaszkiewicz z Hertz Systems wspólnie z Polską Agencją Kosmiczną reprezentują potencjał polskiego sektora kosmicznego podczas Paris Space Week w Paryżu.

Paris Space Week to jedna z najważniejszych imprez w branży kosmicznej w Europie, która skupia przedstawiciele przemysłu, instytutów badawczo-naukowych i agencji kosmicznych z całego świata. Trzecia edycja tego wydarzenia odbywa się w tym roku w dniach 8-9 marca.

Inicjatorami polskiego stoiska „Polish Space Sector” podczas Paris Space Week są Polska Agencja Kosmiczna (POLSA), Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP) oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego (ZPSK). Polscy reprezentanci udzielają informacji o osiągnięciach i potencjale polskich firm. Stoisko znajduje się w części wystawienniczej Space Industry i są przy nim rozdawane materiały przedstawiające ofertę polskich podmiotów branży kosmicznej.

Paris Space Week jest okazją do rozmów o nowych międzynarodowych projektach i nawiązania współpracy z innymi podmiotami branży kosmicznej z Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Turcji czy Izraela.

 

Kontakt

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, udzielą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną osobą lub przez poniższy formularz.

 

Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
email: hertz@hertzsystems.com
tel.: +48 68 328 70 00
Dział Badań i Rozwoju
Park Technologii Kosmicznych

ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 1
66-002 Zielona Góra