AKTUALNOŚĆ

7 kwietnia 2017 | Bez kategorii

Hertz Systems na konferencji Lubuskie dla zdrowia

Hertz Systems na konferencji Lubuskie dla zdrowia

Tworząc technologie wojskowego i kosmiczne, mamy na uwadze również potrzeby dnia codziennego. Dlatego wiele naszych rozwiązań znajduje zastosowanie również w życiu codziennym. Światowy Dzień Zdrowia to doskonała okazja do zaprezentowania naszych technologii i projektów rozwojowych z dziedziny medycyny i zdrowia. Podczas konferencji „Lubuskie dla zdrowia” zaprezentowaliśmy m.in. koszulkę Hedera, Domowego Opiekuna Medycznego, przenośne ambulatorium czy Personalnego lokalizatora GPS.

Hedera to koszulka monitorująca parametry życiowe. Została zaprojektowana na potrzeby Sił Zbrojnych RP oraz wojsk sprzymierzonych NATO, ale znajduje zastosowanie również w życiu codziennym. Dzięki nowoczesnym środkom łączności umożliwia wizualizowanie w czasie rzeczywistym informacji o stanie zdrowia.

Domowy Opiekun Medyczny to urządzenie do bezinwazyjnego pomiaru cukru z odczytem w telefonie. Z powodzeniem może ono zastąpić tradycyjne urządzenie służące do pomiaru glukozy, co oznacza całkowite wyeliminowanie bólu związanego z nakłuwaniem skóry.

Przenośne ambulatorium to system przeznaczony dla osób przewlekle chorych wymagających stałego monitorowania. Składa się ono z kilku urządzeń monitorujących parametry zdrowia pacjenta, takie jak tętno, ciśnienie, temperaturę czy poziom cukru. Chory ma możliwośc skontaktowania się z lekarzem, może przesłać wyniki i otrzymać odpowiednie zalecenia.

Opiekun GPS to lokalizator personalny, który zadba o bezpieczeństwo bliskiej osoby. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób starszych, chorych jak i dla dzieci. Urządzenie podaje dokładną lokalizację drugiej osoby oraz posiada funkcję wysyłania alarmowego SMS-a oraz sygnału do Stacji Monitorowania Alarmów. Po więcej informacji na temat Personalnego GPS skontaktuj się z naszym BOK:

 

Biuro Obsługi Klienta:

tel. 68 328 70 03

zok@hertzsystems.com

 

Więcej zdjęć z konferencji „Lubuskie dla zdrowia” znajdziecie na naszym fanpage’u.

 

Kontakt

Dodatkowymi informacjami na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, służą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt z bezpośrednio wybraną osobą lub przez poniższy formularz.


Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
Dział Badań i Rozwoju
ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 2
66-002 Zielona Góra


    Live Chat Software