AKTUALNOŚĆ

12 kwietnia 2017 | Bez kategorii

Hertz Systems na wystawie podczas odprawy kadry kierowniczej Ministerstwa Obrony Narodowej i Sił Zbrojnych RP

Hertz Systems na wystawie podczas odprawy kadry kierowniczej Ministerstwa Obrony Narodowej i Sił Zbrojnych RP

W dniu 12.04.2017 r. w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego odbyła się odprawa rozliczeniowo-koordynacyjna kadry kierowniczej Ministra Obrony Narodowej i Sił Zbrojnych RP z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.

Spotkanie zaczęło się od uroczystego powitania prezydenta, zwierzchnika sił zbrojnych Andrzeja Dudy. Obecni są szef MON Antoni Macierewicz wraz z wiceministrami, szef BBN Paweł Soloch, rzecznik rządu Rafał Bochenek, szefowie sejmowej i senackiej Komisji Obrony Narodowej Michał Jach i Jarosław Rusiecki oraz szefowie wojskowych służb specjalnych.

Podczas odprawy został zaprezentowany sprzęt wojskowy wyróżniony podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach w 2016 r. nagrodą: Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyróżnieniem Ministra Obrony Narodowej oraz nagrodą DEFENDER. Hertz Systems  prezentował swój system nawigacji GPS/SAASM o zwiększonej odporności na zakłócenia. Wojskowy odbiornik GPS HGPST T produkowany przez polską firmę Hertz Systems jest już wdrożony na niszczycielu min Kormoran i może znaleźć zastosowanie na innych platformach w ramach prowadzonych programów modernizacyjnych.

 

Hertz Systems wojskowy odbiornik GPS HGPST T

Kontakt

Dodatkowymi informacjami na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, służą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt z bezpośrednio wybraną osobą lub przez poniższy formularz.


Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
Dział Badań i Rozwoju
ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 2
66-002 Zielona Góra


    Live Chat Software