AKTUALNOŚĆ

12 kwietnia 2018 | Bez kategorii

ZSEiS Dni Otwarte z Hertz Systems

ZSEiS Dni Otwarte z Hertz Systems

Dzień otwarty (6 kwietnia) w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych był doskonałą okazją do opowiedzenia licealistom oraz absolwentom szkół gimnazjalnych o szczegółach pracy w Hertz Systems. Nasze projekty wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczniów.
 

 
W Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze mieliśmy okazję spotkać się z młodym człowiekiem pełnym pasji. Zafascynowany kosmosem Daniel Bielech – laureat ogólnopolskiego konkursu „60 lat ery kosmicznej – kierunek Mars” – otrzymał od nas nowoczesnego smartfona.
 

 
Daniel, uczeń 3 klasy na kierunku technik informatyk, wciąż rozwija swoje zainteresowania. Uczestniczy w konferencjach naukowych, organizuje koło naukowe, czy też uczęszcza na zajęcia w sali lotów kosmicznych w zielonogórskim planetarium. Mamy nadzieję, że po ukończeniu szkoły dołączy do naszego kosmicznego zespołu.
 

 
Cieszymy się, że możemy wspierać młodych ludzi, wciąż szukających swojej drogi zawodowej, opartej na szerokiej gamie fascynacji. Satysfakcję sprawia nam fakt, iż jesteśmy firmą, która poprzez staże i praktyki umożliwia rozwinięcie skrzydeł lubuskim pasjonatom.

Kontakt

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, udzielą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną osobą lub przez poniższy formularz.

 

Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
email: hertz@hertzsystems.com
tel.: +48 68 328 70 00
Dział Badań i Rozwoju
Park Technologii Kosmicznych

ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 1
66-002 Zielona Góra