AKTUALNOŚĆ

26 czerwca 2018 | Bez kategorii

Święto Województwa Lubuskiego

Święto Województwa Lubuskiego

W sobotę 23 czerwca miało miejsce Święto Województwa Lubuskiego, na którym prezentowały się firmy oraz instytucje związane z regionem. Mieszkańcy Zielonej Góry zainteresowani nowymi technologiami odwiedzali stoisko firmy Hertz Systems, na którym było mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych osób.

 

 

W Strefie Kosmosu swoją obecnością zaszczyciła nas pani marszałek Elżbieta Anna Polak, której zaprezentowaliśmy najnowszą inwestycję, mającą na celu utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa w regionie. Podziwiany przez wszystkich pojazd to BMW I3 – samochód elektryczny doskonale sprawdzający się w warunkach miejskich. Służyć ma przede wszystkim jako pojazd interwencyjny. Dzięki dużej mocy pozwala również na bardzo szybką reakcję w czasie jazdy.

 

 

Przygotowaliśmy również atrakcje dla najmłodszych Lubuszan. Mali artyści mieli okazję spróbować swoich sił w kolorowaniu kosmicznych obrazków. Mogli poczuć się także jak prawdziwi kosmonauci! Z uśmiechem na ustach pozowali do zdjęć w ściance fotograficznej.

 

Kontakt

Dodatkowymi informacjami na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, służą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt z bezpośrednio wybraną osobą lub przez poniższy formularz.Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra

Biuro Handlowe w Warszawie:
ul. Arkuszowa 135
01-943 Warszawa


Zobacz dane kontaktowe

Plik (doc, docx, pdf, dot, dotx, odt, jpg, png)
Live Chat Software