AKTUALNOŚĆ

14 czerwca 2018 | Bez kategorii

EUROSATORY 2018

EUROSATORY 2018

W dniach 11-15 czerwca 2018 roku w Paryżu miały miejsce europejskie targi EUROSATORY, poświęcone zagadnieniom z zakresu szeroko pojętej obrony i bezpieczeństwa. Hertz Systems brał udział w wydarzeniu, prezentując technologicznie zaawansowane rozwiązania: Jastrzębia – system antydronowy, oraz HGPST 4 – wojskowy platformowy odbiornik GPS z modułem SAASM dla NATO. Firmowa ekspozycja przyciągała tłumy odwiedzających, którzy z zainteresowaniem słuchali naszych opisów i wyjaśnień.

 

 

Jastrząb intrygował przede wszystkim organizatorów imprez masowych oraz przedstawicieli ośrodków strzeżonych. Zachodnia Europa dostrzega narastające zagrożenie ze strony bezzałogowych jednostek powietrznych. Przemyt, infiltracja czy atak bezpośredni to jedynie niektóre z możliwości wykorzystania dronów, które w nieodpowiednich rękach mogą doprowadzić do tragedii.

 

 

Zamknięcie targów nastąpiło 15 czerwca 2018 roku w godzinach popołudniowych. Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za wizytę na naszym stoisku.

 

 

Kontakt

Dodatkowymi informacjami na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, służą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt z bezpośrednio wybraną osobą lub przez poniższy formularz.


Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
Dział Badań i Rozwoju
ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 2
66-002 Zielona Góra


    Live Chat Software