Instalator Systemów Bezpieczeństwa

Miejsce pracy: Zielona Góra

Chciałbyś pracować w zgranym, doświadczonym zespole? Chcesz otaczać się ludźmi, których głównymi cechami są pasja i kreatywność? Szukasz pewnego i stabilnego zatrudnienia?

Mamy coś idealnego dla Ciebie! Dołącz do Hertz Systems!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

INSTALATOR SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA

Hertz Systems to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży nowych technologii. Jest liderem biznesu i innowacyjności, również w przemyśle kosmicznym.

Największą wartością naszej firmy są osoby w niej zatrudnione – jeśli chcesz dołączyć do grona twórców technologicznej przyszłości – nie wahaj się! Czekamy na Twoje CV!

Opis stanowiska:

  • Montaż i programowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń
  • Wykonywanie serwisów i przeglądów konserwacyjnych

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność przyswajania wiedzy technicznej
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego
  • Znajomość podstaw montażu i programowania SSWiN, CCTV, P.POŻ lub chęć poznania zagadnień w tym zakresie
  • Uprawnienia SEP-E do 1 kV

OFERUJEMY:

  •     Umowę o pracę na pełen etat
  •     Stałe i terminowe wypłaty wynagrodzenia
  •     Systematyczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje
  •     Szkolenie wprowadzające i pomoc w trakcie realizacji zadań
  •     Narzędzia i samochód służbowy

Kontakt

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, udzielą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną osobą lub przez poniższy formularz.

Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
email: hertz@hertzsystems.com
tel.: +48 68 328 70 00
Dział Badań i Rozwoju
Park Technologii Kosmicznych

ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 1
66-002 Zielona Góra