AKTUALNOŚĆ

15 września 2017 | ARMY, GPS, OGÓLNE, SECURITY

Hertz Systems wystawcą na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego 2017

Hertz Systems wystawcą na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego 2017

Nasza firma firma już po kolejny miała przyjemność uczestniczyć jako wystawca na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO 2017 w Kielcach. Była to XXV edycja tego wydarzenia, w którym braliśmy udział po raz 14.

Hertz Systems jest stałym wystawcą MSPO cieszącym się niesłabnącą popularnością w polskim przemyśle zbrojnym. Nasze technologie zostały już trzykrotnie wyróżniane nagrodą DEFENDER. Za pierwszym razem nagrodzony został system monitorowania i nadzoru służb wartowniczych w 2006 roku, następnie wojskowy odbiornik z modułem SAASM, a podczas zeszłorocznej edycji wyróżniono System HGPST T-EFTS ANTI-JAM. Rok temu firma została uhonorowana prestiżową nagrodą Przedsiębiorców Przemysłu Obronnego DEFENDER za System HGPST T-EFTS ANTI-JAM. W tym roku Hertz Systems zgłosił dwie technologie do konkursu o nagrodę DEFENDER 2017. Pierwszą jest system antydronowy Jastrząb, który zdobył już Nagrodę Specjalną Komendanta Głównego Policji jako produkt najbardziej przyjazny dla polskiej Policji. Drugim produktem jest System Monitorowania Zakłóceń sygnału GNSS – GIMS (GNSS Interference Monitoring System).

Inne technologie z dziedziny bezpieczeństwa, które podczas wrześniowego wydarzenia zaprezentowała nasza firma, to:

 

W sektorze wojskowym Hertz Systems jako pierwsza firma w Europie oraz jedna z pierwszych na świecie opracowała i wdrożyła wojskowy platformowy odbiornik nawigacji satelitarnej HGPST z modułem bezpieczeństwa SAASM, dzięki czemu urządzenie jest odporne na zakłócanie i zagłuszanie sygnału GPS. Obecnie firma pracuje nad opracowaniem kryptograficznego odbiornika nawigacji satelitarnej GPS-SAASM/GALILEO-PRS przeznaczonego dla służb publicznych.

W odpowiedzi na rosnące zagrożenie spowodowane rozwojem terroryzmu i nielegalnym wykorzystaniem dronów Hertz Systems stworzył niezwykle precyzyjny system antydronowy Jastrząb z niekinetyczną dezaktywacją BSP, który pozwala na monitorowanie przestrzeni powietrznej w obrębie 3 000 m, zaalarmowanie w przypadku wykrycia zagrożenia oraz bezpieczne sprowadzenie drona na ziemię.

Ekspertyza Hertz Systems to także systemy bezpieczeństwa. Unikalne na skalę światową rozwiązania w tym zakresie to ochrona antydronowa Jastrząb oraz sprzęt klasy TEMPEST zapewniający bezpieczeństwo danych cyfrowych i pozwalający na pełne zabezpieczenie informacji tajnych i poufnych przed niepowołanym dostępem i przeznaczony jest dla administracji państwowej oraz jednostek wojskowych.

Blisko 30 lat doświadczeń w dziedzinie bezpieczeństwa oraz niezbędne certyfikaty poufności i koncesje pozwoliły firmie Hertz Systems na nawiązanie współpracy z najważniejszymi instytucjami rządowymi i wojskowymi. Polska spółka realizuje projekty m.in. dla NATO oraz Departamentu Obrony USA.

Kontakt

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, udzielą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną osobą lub przez poniższy formularz.


Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
Dział Badań i Rozwoju
ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 2
66-002 Zielona Góra


    Live Chat Software