NAGRODY

Zdobyliśmy uznanie za oryginalność i jakość opracowywanych rozwiązań dla zastosowań cywilnych i wojskowych. Potwierdzają to uzyskane rekomendacje od naszych klientów

POLSKA NAGRODA INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2016

21 października 2016 podczas Forum Inteligentnego Rozwoju w Jesionce k. Rzeszowa firma Hertz Systems została doceniona Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju 2016 w kategorii Innowacyjna Firma za realizację projektu w ramach programu Horyzont 2020 pod nazwą „Zintegrowane Sensory 3D”.

NAGRODA KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI 2016

9 września 2016 r.podczas XXIV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach system antydronowy został uhonorowany przez Kapitułę targów Nagrodą Komendanta Głównego Policji.

DEFENDER 2016

9 września 2016 r. System HGPST T-EFTS ANTI-JAM - produkt Hertz Systems został uhonorowany prestiżową nagrodą dla Przedsiębiorców Przemysłu Obronnego "DEFENDER" podczas XXIV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.

Bussiness Innovation Award 2015

19 czerwca 2015 r, podczas Forum Technologii Kosmicznych i Satelitarnych w Rzeszowie, Rada Forum i Redakcja Pollsh Market przyznała firmie Hertz Systems nagrodę Business lnnovation Award. Otrzymują ją firmy i organizacje za realizowanie innowacyjnych projektów w sektorze technologii kosmicznych i satelitarnych. Nagrodę wręczył Dyrektorowi Generalnemu Zygmuntowi Rafałowi Trzaskowskiemu, Poseł Jan Bury, inicjator rzeszowskiego Forum.

Nagroda PARP 2015

21 kwietnia 2015 r, podczas VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach odbyta się gala wręczenia nagród w Konkursie organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Firma Hertz Systems otrzymała nagrodę w kategorii Technologia Kosmiczna.

Medal Euro-Atlantycki 2015

Medal Euro-Atlantycki przyznany Dyrektorowi Generalnemu Zygmuntowi Rafałowi Trzaskowskiemu l firmie Hertz Systems przez Stowarzyszenie Euro-Atlantyckie za zaangażowanie i wktad w rozwój potencjału obronnego Polski i Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego. Wśród wyróżnionych Medalem w poprzednich edycjach znaleźli się także generał Leon Komornicki, prezydent Lech Wałęsa, premier Włodzimierz Cimoszewicz oraz ś.p premier Tadeusz Mazowiecki.

Zielonogórska Firma 25-lecia 2014

12 listopada 2O14 r, w Zielonogórskiej Palmiarni ogłoszono wyniki Konkursu na Zielonogórską Firmę 25 lecia. Firma Hertz Systems została wyróżniona tym zaszczytnym tytułem. Organizatorami konkursu byli Miasto Zielona Góra i Gazeta Wyborcza.

Lider Bezpieczeństwa Państwa 2014

5 czerwca 2O14 zostały przyznane firmie Hertz dwie diamentowe nagrody i jedno wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie pod patronatem Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Najwyższe Diamentowe nagrody otrzymały dwa produkty :
• odbiornik nawigacji satelitarnej GPS przeznaczony na platformy bojowe (model HGP5TT),
• urządzenie do precyzyjnej synchronizacji czasu w systemach wojskowych (model HGPST

Złota Statuetka Lidera Biznesu 2013

Jesteśmy laureatem XXII edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu. Złotą Statuetkę Lidera Biznesu otrzymaliśmy za bardzo wysokie wyniki ekonomiczne, stały wzrost zatrudnienia, a także ogromne zaangażowanie w pomoc niesioną potrzebującym. Złotą Statuetkę wręczył Minister Gospodarki Janusz Piechociński.

Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju 2013

W konkursie organizowanym przez Fundację Innowacji i Rozwoju otrzymaliśmy tytuł Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju w dwóch kategoriach: "Dynamicznie rozwijająca się firma" i "Innowacyjny projekt unijny".

Gospodarcza Nagroda Prezydenta Miasta Zielona Góra 2013

W konkursie organizowanym przez Prezydenta Miasta Zielona Góra otrzymaliśmy Gospodarczą Nagrodą w kategorii Przedsiębiorstwo Usługowe dla najlepszego przedsiębiorstwa, którego aktywność w znaczny sposób wpływa na rozwój miasta.

Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju 2010

Za System dyspozytorski monitoringu zespołów Ratownictwa Medycznego GPS HERTZ PRM w konkursie Fundacji Innowacji i Rozwoju przy patronacie m. m. Ministerstwa Nauki l Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Medal Europejski 2010

Przyznany w XXI edycji konkursu na wyrób i usługę przyznany przez BusinessCenterCIub, za System dyspozytorski monitoringu Zespołów Ratownictwa Medycznego GPS HERTZ PRM.

Diament 2009

Nagroda miesięcznika „Forbes" dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. 1-sze miejsce w woj lubuskim, 18-le miejsce w kraju.

Przedsiębiorstwo Fair Play 2008

Nagroda za etykę w działaniach gospodarczych przyznana przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym".

Medal Europejski 2008

Przyznany przez Business Center Club za system monitoringu ochronnego i wsparcia logistycznego w zarządzaniu pojazdami GPS Hertz (2O08).

Gazela Biznesu 2008

Przyznawana przez „Puls Biznesu" za dynamiczny rozwój firmy.

Defender 2008

Odbiornik HGPSTT z kryptograficznym modułem SAASM został wyróżniony nagrodą „Defender" za innowację w kategorii systemów dowodzenia na XVI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach. Ideą przewodnią konkursu jest nagrodzenie produktów wyróżniających się oryginalnością i nowatorstwem myśli technicznej i technologicznej, walorami eksploatacyjnymi oraz korzystnymi wskaźnikami ekonomicznymi. HGPSTT został z powodzeniem przetestowany w warunkach bojowych przez przedstawicieli MON oraz Wojska Polskiego, przy współudziale przedstawicieli rządu USA.

Defender 2006

System monitorowania i nadzoru służb wartowniczych został nagrodzony za innowacyjność na XIV Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach.

Kontakt

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, udzielą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną osobą lub przez poniższy formularz.

 

Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
email: hertz@hertzsystems.com
tel.: +48 68 328 70 00
Dział Badań i Rozwoju
Park Technologii Kosmicznych

ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 1
66-002 Zielona Góra