AKTUALNOŚĆ

4 marca 2021 | Bez kategorii

Elektryczne Taksówki Evity z Hertzem bezpieczne!

Elektryczne Taksówki Evity z Hertzem bezpieczne!

We wtorek wieczorem (2.03.2021) nasza Stacja Monitorowania Alarmów otrzymała sygnał SOS z jednej z taksówek Evity.

Reakcja była natychmiastowa. Agenci Grupy Interwencyjnej w ciągu 3 minut zlokalizowali pojazd i podjechali na miejsce sprawdzić sygnał. Okazało się, że kierowca potrzebował pomocy. Dzięki interwencji Agentów Grupy interwencyjnej udało się zażegnać niebezpieczeństwo. Hertz Systems wspomaga taksówki Evity poprzez Hertz SOS GPS Personalny. System jest głównie przeznaczony do skutecznej interwencji w przypadku napadu na kierowcę Evity, jednak dzięki temu rozwiązaniu pasażerowie również mogą czuć się bezpiecznie. Reagujemy na każde wezwanie.

Hertz SOS GPS Personalny warto mieć przy sobie. Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i co robimy, będziemy mogli wezwać pomoc. Sprawdzi się jako ochrona przed porwaniami dzieci, osób zagrożonych, takich jak kuratorzy sądowi czy komornicy. Wspomaga ratowników medycznych w trudnych sytuacjach. Pomaga monitorować osoby chore kardiologicznie czy z objawami alzheimera. Hertz SOS GPS Personalny działa na terenie całej Polski.

Kontakt

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, udzielą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną osobą lub przez poniższy formularz.

 

Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
email: hertz@hertzsystems.com
tel.: +48 68 328 70 00
Dział Badań i Rozwoju
Park Technologii Kosmicznych

ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 1
66-002 Zielona Góra