AKTUALNOŚĆ

15 marca 2018 | OGÓLNE

Leć z nami w kosmos!

Leć z nami w kosmos!

Hertz Systems zostawia rywali daleko w tyle! Po raz kolejny mieliśmy okazję udowodnić, że jesteśmy bezkonkurencyjni na rynku pracy. Dnia 14.03.2018 r. na Targach Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

 

 

Studenci i absolwenci zadawali mnóstwo pytań, na wszystkie z przyjemnością odpowiedzieliśmy. Szczególnie wiele pozytywnych emocji pojawiało się w trakcie opowiadania o szczegółach realizowanych przez projektów kosmicznych. Z satysfakcją zauważyliśmy, że młodzi ludzie są pełni pasji, zaangażowania i chcą zmieniać świat na lepsze – to zupełnie jak My!

 

 

W pewnym momencie przy naszym stoisku zgromadziło się tak wiele zainteresowanych osób, że trudno było o swobodne przejście. Odwiedzający doskonale wiedzieli, że Hertz Systems ma najwięcej do zaoferowania.

 

 

Staże i praktyki były szczególnie ciekawymi ofertami dla studentów. Możliwość pogodzenia pracy z życiem akademickim bezsprzecznie zachęcała do wypełnienia kwestionariusza. W naszej firmie z całych sił wspieramy osoby, które chcą pogłębiać swą wiedzę i jednocześnie rozwijać się zawodowo.

 

 

Jesteśmy pewni, że już wkrótce nasz kosmiczny zespół powiększy się o kolejnych marzycieli, wizjonerów i zawodowców.

 

Kontakt

Dodatkowymi informacjami na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, służą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt z bezpośrednio wybraną osobą lub przez poniższy formularz.


Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
Dział Badań i Rozwoju
ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 2
66-002 Zielona Góra


    Live Chat Software