AKTUALNOŚĆ

17 lutego 2017 | Bez kategorii

Hertz Systems na konferencji „Impuls do rozwoju”

Hertz Systems na konferencji „Impuls do rozwoju”

W ostatnich dniach Hertz Systems uczestniczył w konferencji „Regionalny Program Operacyjny–Lubuskie 2020 – Impuls do rozwoju” organizowanej przez urząd marszałkowski w Zielonej Górze. Wydarzenie było dedykowane przedsiębiorcom i potencjalnym beneficjentom RPO-L2020.

W trakcie konferencji Dyrektor Generalny Zygmunt Rafał Trzaskowski przedstawił nasz projekt „Opracowanie w Zielonej Górze kryptograficznego odbiornika nawigacji satelitarnej GPS-SAASM/GALILEO-PRS przeznaczonego dla służb publicznych”. Projekt zakłada stworzenie dualnego odbiornika, który będzie odbierał sygnały z amerykańskiego systemu GPS, jak i europejskiej nawigacji satelitarnej Galileo. Urządzenie jest przeznaczone dla służb publicznych w Europie m. in. policji, straży pożarnej czy służby celnej.

Obecnie projekt jest na drugim etapie, jakim jest opracowanie szczegółowej specyfikacji, schematów funkcjonalnych czy protokołów komunikacyjnych.

 

 

 

Kontakt

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, udzielą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną osobą lub przez poniższy formularz.

 

Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
email: hertz@hertzsystems.com
tel.: +48 68 328 70 00
Dział Badań i Rozwoju
Park Technologii Kosmicznych

ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 1
66-002 Zielona Góra