GPS

JAK DZIAŁAMY

Zobacz, jak wygląda proces naszej pracy – co oferujemy w ramach współpracy.

Precyzyjnie

Dzięki HERTZ GPS możesz sprawdzić pojazd lub obiekt z dokładnością do pojedynczych metrów. Odczytujemy lokalizację na bieżąco.

Skutecznie

Posiadamy 100% skuteczności w odnajdywaniu skradzionych samochodów na przestrzeni 25 lat. Teraz możesz spać spokojnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo pojazdu i towaru.

Efektywnie

Generuj w dowolnym czasie raporty i analizy na temat Twojego pojazdu. Dzięki analizie stylu jazdy obniżysz koszty eksploatacyjne floty. Twoi pracownicy zaczną jeździć oszczędniej i bezpieczniej.

Globalnie

Zaufało nam już ponad 1000 firm. Chronimy rząd. Współpracujemy również z sektorem kosmicznym. Wchodzimy w skłąd konsorcjum budującego pierwszego polskiego satelitę komercyjnego SAT-AIS-PL. Jako jedyna firma w Polsce produkujemy wojskowe odbiorniki GPS do zastosowania na platformach bojowych.

Elastycznie

System HERTZ GPS może być wykorzystywany zarówno w złożonych rozwiązaniach z optymalizacją procesów transportowych, jak i do prostego monitoringu.

Kontakt

Dodatkowymi informacjami na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, służą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt z bezpośrednio wybraną osobą lub przez poniższy formularz.Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra

Biuro Handlowe w Warszawie:
ul. Arkuszowa 135
01-943 Warszawa


Zobacz dane kontaktowe

Plik (doc, docx, pdf, dot, dotx, odt, jpg, png)
Live Chat Software