Kontakt

Sekretariat Hertz Systems

hertz@hertzsystems.com

ZARZĄD

Zygmunt Rafał Trzaskowski

Dyrektor Generalny

Urszula Szulewicz

Wiceprezes Zarządu

u.szulewicz@hertzsystems.com

Ryszard Bezak

Członek Zarządk

r.bezak@hertzsystems.com

GPS

Bartosz Lorenc

Dyrektor ds. sprzedaży GPS

b.lorenc@hertzsystems.com

Piotr Zalewski

Starszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Mateusz Potoczny

woj. lubuskie, dolnośląskie

m.potoczny@hertzsystems.com

tel. +48 785 777 559

Jerzy Opolski

woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, łódzkie

j.opolski@hertzsystems.com

tel. tel. +48 785 777 553

Security

Mirosław Smyrak

m.smyrak@hertzsystems.com

ARMY

Urszula Szulewicz

Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju

u.szulewicz@hertzsystems.com

Space

Anna Mroczkowska

Dyrektor Systemów Kosmicznych i Specjalnych

a.mroczkowska@hertzysystems.com

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra

telefon: +48 68 328 70 00
fax: +48 68 328 70 01
e-mail: hertz@hertzsystems.com

NIP: 929-16-59-380
KRS: 0000004339
Kapitał zakładowy: 1 130 000,00 zł

Kontakt

Dodatkowymi informacjami na temat rozwiązań i systemów, które oferujemy, służą nasi konsultanci. Prosimy o kontakt z bezpośrednio wybraną osobą lub przez poniższy formularz.



Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.
al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra

Biuro Handlowe w Warszawie:
ul. Arkuszowa 135
01-943 Warszawa


Zobacz dane kontaktowe

Plik (doc, docx, pdf, dot, dotx, odt, jpg, png)
Live Chat Software